Skvělé 2. místo na Czech Talent U11 v Českém Krumlově

Ve dnech 11.-12.11.2023 se Výběr Prahy našich nejmladších nadějí zúčastnil tradičního turnaje Czech Talent U11 v Českém Krumlově. Tým startoval ve složení Daniel Musil (TJ Astra Zahradní Město), Lukáš Popela (MTAC Praha), Jakub Kugler (MTAC Praha), Zuzana Havlásková (MTAC Praha), Jolana Coufalová (SK Prosek Praha) a Justýna Rumlová (TJ Astra Zahradní Město).
Účast na turnaji talentů byla pro všechny velkým sportovním zážitkem. Celý turnaj byl nabitý krásnými momenty a vypjatými zápasy. V úvodních zápasech byli všichni hráči trochu nervózní, ale s každým dalším zápasem čím dál více jistější a ze skupiny postoupili z prvního místa. Týmového ducha pak ukázali v semifinále, kde doslova přejeli Výběr Jižní Moravy. Ve finále se následně střetli s Výběrem Středních Čech a toto utkání nakonec vzhledem k remíze rozhodl pouze jediný set ve prospěch soupeřů. Konečné druhé místo je skvělým výsledkem, všichni hráči do zápasů dali maximum a okusili tak naplno kouzlo týmové soutěže.

Pražští hráči zvládli skvěle i nedělní turnaj jednotlivců, kde se ukázala vyrovnanost našeho výběru, když všichni skončili v první polovině startovního pole. Věříme, že tento turnaj byl pro děti nezapomenutelným zážitkem a budou na něj dlouho vzpomínat.

Konečné výsledky:
1. Střední Čechy
2. Praha
3. Jižní Čechy “A”
4. Jižní Morava
5. Severní Čechy
6. Západní Čechy
7. Východní Čechy
8. Jižní Čechy “B”

Výsledky družstev
Výsledky jednotlivců