Pražský tým vítězem smíšených družstev Czech Talent U11, Český Krumlov

O víkendu 4.-5.11.2017 se uskutečnil v Českém Krumlově 12.ročník turnaje družstev i jednotlivců kategorie U11 s názvem Czech talent. Tento turnaj by se dal také nazvat neoficiálním MČR U11.

Do Krumlova se sjelo 7 družstev z celé České republiky.

Pražský výběr byl složen z těchto hráčů: Adam Srnec, Marek Čepela, Filip Titěra, Kristián Hašek, Barbora Bursová, Erika Osičková, Natálie Vránová a Lucie Tománková a měl těžký úkol, obhájit loňské první místo.

Systémem každé družstvo s každým jsme se jedním vítězstvím za druhým probojovávali do bojů o cenný kov. Hladce jsme přehráli tým západních Čech (5:1), jihomoravského kraje (6:0), Klimkovic (6:0), Českého Krumlova (5:1). Ve hře o zlato tedy zůstaly 3 týmy. Nejprve jsme si poradili s týmem jižních Čech (4:2) a v závěrečném boji o zlato jsme po neskutečném boji remizovali s týmem severních Čech. Lepší skóre ovšem rozhodlo o našem vítězství a splnění úkolu obhájit zlato! Myslím, že ke skvělému výsledku pomohla hlavně soudržnost, skvělé nasazení v zápasech, povzbuzování a příjemná atmosféra v týmu!!

Druhý den byl zahájen turnaj jednotlivců. Spoustu zápasů ovlivnila velká únava z předchozího dlouhého dne, ale přesto tam každý z hráčů nechal, na co měl síly. Nejvíce se dařilo Barče Bursové, která vyhrála všechny své zápasy a stala se neoficiální mistryní ČR. Skvělý turnaj odehrála Erika Osičková, které patřilo konečné 8.místo. Natálie Vránová byla 14. Do turnaje již nenastoupila Lucka Tománková.

V chlapcích bohužel nenastoupil Adam Srnec, který by byl velkým adeptem na celkové vítězství. Tím, že byla chlapecká kategorie nesmírně vyrovnaná, mohl cenný kov brát prakticky kdokoliv. Nejlepší výsledek nakonec uhrál Marek Čepela, který bral 7. místo. Filip Titěra uzavíral první desítku 10.místem. Kristián Hašek vybojoval 16.místo.

Chtěla bych všem hráčům moc poděkovat za soudržnost a obrovské nasazení při zápasech! Doufám, že na tento turnaj budou vždy vzpomínat a odnesou si zážitek z úžasné atmosféry i do dalších let!

Konečné pořadí:

  1. Praha
  2. Jižní Čechy
  3. Severní Čechy
  4. SKB Český Krumlov
  5. Jižní Morava
  6. TJ Sokol Klimkovice
  7. Západní Čechy

Fotografie z turnaje jsou ke zhlédnutí na odkazu: zde.