Oliver Czech U17 International: Čepela vybojoval medaili ve dvouhře, z deblu přiváží se Srncem stříbro

Několik pražských hráčů se na OLIVER Czech U17 International probojovalo až do čtvrtfinále. V honbě za medailí uspěl pouze Marek Čepela ve dvouhře a po spojení sil s Adamem Srncem i ve čtyřhře.

Marek Čepela prošel 64místným pavoukem skrze 4 zápasy až do semifinále. Cestu neměl jednoduchou. Od druhého kola nacházel lest na soupeře až ve třetím setu. Z těchto dvou utkání Čepelovi jako těžší soupeř připadal osmifinálový protivník Ir Pranav Erukattil. Astrácký hráč dokázal zvítězit díky adaptaci na jeho hru a převahou v útoku.

V semifinálovém klání se Čepela utkal s aktuálním mistrem Evropy do 15 let (Tiago Berenguer), který již od začátku dominoval. Oba hráči perfektně pokrývali kurt, avšak Portugalec měl téměř dokonalou obranu, čímž zvítězil. Recept na něho nedokázal najít ani druhý finalista Luca-Stefan Pandele, čímž se Berenguer stal vítězem.

Debl hrál Marek Čepela po boku Adama Srnce a společnými silami se dostali až do finále, kde se pokusili vzdorovat anglické dvojici David NG – James Song. Soupeři byli lepší v plochých výměnách a celkově koncentrovanější, čímž naše Astrácko-Hamerské duo deklasovali.

Gratulujeme chlapcům k medailím a ostatním hráčům k dosaženým výsledkům!

PBaS

Čtvrtfinalisté z pražských řad:

Kryštof Coufal – Filip Titěra (SK Prosek Praha)

Adam Srnec – Adéla Turoňová (SK Hamr, z.s. – MTAC Praha, z.s.)

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

FOTO: Czechbadminton