Výsledky družstev U15

2 0 1 8                                        

Průběžná tabulka družstev U15 po 1.kole 14.1.2018

Rozlosování družstev U15 pro sezónu 2018

Soupisky družstev:
1. SK Prosek Praha “B”
2. TJ Astra Zahradní Město “A”
3. BK Arion Praha
4. Sokol Radotín Meteor Praha “A”
5. Sokol Radotín Meteor Praha “B”
6. SK Hamr Praha “A”
7. TJ Spoje Praha
8. SK Prosek Praha “A”
9. TJ Astra Zahradní Město “B”
10. SK Hamr Praha “B”

Termíny utkání a výsledky:
1.kolo neděle 14.1.2018 pořadatel Prosek, Lovosická 559, Praha 9, 4 kurty

SK Prosek Praha B      x       SK Hamr Praha B               5:2
TJ Astra ZM Praha B   x       TJ Astra ZM Praha A           1:6
BK Arion Praha            x       SK Prosek Praha A             0:7
TJ Spoje Praha            x       So Radotín Meteor A           1:6
So Radotín Meteor B   x       SK Hamr Praha A                1:6
So Radotín Meteor A   x       TJ Astra ZM Praha B           7:0

TJ Astra ZM Praha A   x       SK Prosek Praha B             4:3
SK Prosek Praha A      x       So Radotín Meteor B          6:1
SK Hamr Praha B        x       BK Arion Praha                   3:4
SK Hamr Praha A        x       TJ Spoje Praha                   6:0
So Radotín Meteor A   x       BK Arion Praha                   7:0

TJ Spoje Praha            x       TJ Astra ZM Praha B          2:5
TJ Astra ZM Praha A   x       So Radotín Meteor B          5:2
SK Hamr Praha B        x       SK Hamr Praha A               1:6
SK Prosek Praha A      x       SK Prosek Praha B            7:0

2.kolo neděle 25.2.2018 pořadatel Hamr, Vltavanů 1542, Praha 4-Braník, 8 kurtů
SK Hamr Praha B         x       TJ Spoje Praha
SK Prosek Praha A      x       TJ Astra ZM Praha B
BK Arion Praha            x       So Radotín Meteor B
SK Prosek Praha B      x       So Radotín Meteor A
SK Hamr Praha A         x       TJ Astra ZM Praha A
So Radotín Meteor A    x       SK Hamr Praha A
TJ Spoje Praha            x        BK Arion Praha
SK Prosek Praha A      x        TJ Astra ZM Praha A
So Radotín Meteor B   x        SK Prosek Praha B
TJ Astra ZM Praha B   x        SK Hamr Praha B
So Radotín Meteor B   x        TJ Spoje Praha
SK Hamr Praha A        x        SK Prosek Praha B
So Radotín Meteor A   x        SK Prosek Praha A
BK Arion Praha           x         TJ Astra ZM Praha B
TJ Astra ZM Praha A  x         SK Hamr Praha B

3.kolo sobota 7.4.2018 pořadatel RadMet, Prachovická 340, ZŠ Praha-Vinoř, 5 kurtů
So Radotín Meteor A   x         SK Hamr Praha B
SK Prosek Praha B     x         TJ Spoje Praha
SK Hamr Praha A       x         SK Prosek Praha A
BK Arion Praha           x         TJ Astra ZM Praha A
So Radotín Meteor B  x         TJ Astra ZM Praha B
TJ Astra ZM Praha B  x         SK Hamr Praha A
SK Hamr Praha B       x         So Radotín Meteor B
SK Prosek Praha B     x         BK Arion Praha
TJ Astra ZM Praha A   x         So Radotín Meteor A
SK Prosek Praha A     x         TJ Spoje Praha
TJ Astra ZM Praha B  x         SK Prosek Praha B
SK Hamr Praha B       x         SK Prosek Praha A
TJ Spoje Praha           x         TJ Astra ZM Praha A
BK Arion Praha           x         SK Hamr Praha A
So Radotín Meteor B  x         So Radotín Meteor A

4.kolo podzim 2018 – přesné datum a místo bude určeno až po zveřejnění celostátního kalendáře

2 0 1 7                                        

Konečné výsledky play off družstev U15_15.10.2017_Praha-Braník

Konečná tabulka družstev U15 po 3.kole 11.6.2017 před play off