Výsledky 2. regionální liga

Sezóna 2017/2018                        

Konečné výsledky družstev po 6.kole_skupina o 1.-5. místo 18.3.2018
Konečné výsledky družstev po 6.kole_skupina o 6.-10. místo 18.3.2018

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. SK PROSEK PRAHA “B”      20 bodů – postup do kvalifikace o 1.CL 28.-29.4.2018
2. SK HAMR PRAHA “A”          19 bodů
3. TJ ASTRA ZM PRAHA “C”    16 bodů
4. SO RADOTÍN METEOR “C” 15 bodů
5. SK HAMR PRAHA “B”          10 bodů
6. SK PROSEK PRAHA “C”      24 bodů
7. TJ ASTRA ZM PRAHA “D”    18 bodů
8. SK HAMR PRAHA “C”           17 bodů
9. SK RADONICE                      11 bodů
10. SK TROJA                           10 bodů

Termíny utkání a výsledky:
1.kolo 24.9.2017:

Troja         x    Prosek C     1:7
Radonice    x    Astra         0:8
Radotín C   x    Radonice    7:1
Prosek C    x    Hamr B      4:4
Hamr C      x    Radotín C   1:7
Prosek B    x    Hamr C      8:0
Hamr B      x    Astra D     7:1
Hamr A      x    Troja         8:0
Astra D      x    Hamr A     0:8
Astra D      x    Prosek C    2:6
Astra C      x    Prosek B    6:2

2.kolo 15.10.2017:
Prosek B     x    Radonice     6:2
Troja            x    Hamr B        0:8
Hamr B        x    Prosek B     1:7
Troja            x    Astra D        2:6
Astra D        x    Prosek B     1:7
Radonice     x    Troja            6:2
Hamr A        x    Radotín C    6:2
Astra C        x    Hamr C        6:2
Prosek C     x    Hamr A        2:6
Astra C        x    Radotín C    4:4
Hamr C        x    Prosek C     2:6
Hamr A        x    Astra C        5:3

3.kolo 2.12.2017:
Hamr C        x    Hamr B       1:7
Radonice     x    Astra D        2:6
Hamr C        x    Radonice     6:2
Hamr B        x    Hamr A        0:8
Hamr A        x    Radonice     8:0 scr.2.čtyřhra mužů Radonic
Astra D        x    Hamr C        3:5
Radotín C    x    Troja            8:0
Prosek B      x    Prosek C     7:1
Astra C         x    Troja           8:0
Radotín C     x    Prosek B    3:5
Prosek C      x    Astra C       0:8

4.kolo 21.1.2018:
Prosek B      x    Hamr A          5:3
Troja             x    Hamr C         4:4
Hamr C         x    Hamr A         0:8
Troja             x    Prosek B       0:8
Astra D         x    Astra C          1:7
Prosek C      x    Radotín C      3:5
Hamr B         x    Radonice       6:2 scr.3.dvouhra mužů Radonic
Radotín C     x    Astra D          7:1

Astra C         x    Hamr B          4:4
Radonice      x    Prosek C       1:7 scr.3.dvouhra mužů Radonic
Radotín C     x    Hamr B          5:3

5.kolo
sobota 24.2. Vinoř
Hamr B x Prosek B                  1:7
Radmet C x Astra C                 2:6
Hamr A x Astra C                     5:3

Hamr B x Radmet C                 4:4
Prosek B x Hamr A                   4:4

sobota 24.2. Astra
Troja x Hamr C                         3:5
Radonice x Astra D                  2:6
Prosek C x Astra D                   6:2

Troja x Radonice                       4:4
Hamr C x Prosek C                   3:5

6.poslední kolo
neděle 18.3.2018 Vinoř
Prosek B x Radmet C                4:4
Hamr A x Hamr B                      8:0
Radmet C x Hamr A                  5:3

Astra C x Prosek B                    2:6
Astra C x Hamr B                      6:2

neděle 18.3.2018 Troja
Hamr C x Radonice                   5:2
Prosek C x Troja                        8:0
Radonice x Prosek C                 0:8

Astra D x Hamr C                      7:1
Astra D x Troja                           5:3

Sezóna 2016/2017                        

Výsledky družstev dospělých po posledním 6.kole